حضور مطمئن در بازار سرمایه

با الگوریتم، حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید

بیشتر بدانید به خانواده ۵۰۰۰ نفری الگوریتم بپیوندید.

سرمایه‌گذاری همپای الگوریتم

چرا صنـدوق‌هـای ســرمایه‌گــذاری ؟

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بهترین گزینه‌ برای افرادی است که تمایل به حضور در بازار سرمایه دارند. از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها، کاهش ریسک نسبت به سرمایه‌گذاری مستقیم و قابلیت نقدشوندگی بالاتر در صورت وجود ضامن نقدشوندگی می‌باشد. از مزایای دیگر این صندوق‌ها می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و انرژی و همچنین عدم نیاز به دانش تخصصی برای خرید و فروش سهام اشاره کرد. همچنین می‌توان از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری از خرید و فروش هیجانی دوری کرده و با ریسک معقول، در انتظار کسب سود مناسب بود.

الگوریتم،
زیر مجموعه‌ای پویا با خدماتی نوین از شرکت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم

شرکت سبدگردان الگوریتم به عنوان یک نهاد مالی از زیرمجموعه‌های شرکت گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم، که خود از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی است، با اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف ارائه خدمــات حرفــه‌ای در حــوزه مدیریت دارایی‌ها و دیگر خدمات مالی در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده است. نام الگوریتم از آن جهت برای سبدگردان انتخاب شده است که اصالت شرکت از خانواده بزرگ گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی گرفته می‌شود و الگوریتم در نظر دارد روش‌های نوین مدیریت دارایی‌‌ها را جایگزین شیوه‌های سنتی رایج در بازار ایران نماید.

چرا الگوریتم ؟

سرمایه‌گذاری مطمئن

با سرمایه‌گذاری از طریق الگوریتم که زیر نظر افراد حرفه‌ای مدیریت می‌گردد، از هیجانات بازار سرمایه دور خواهید بود. همچنین به آسانی و با ریسک مناسب در هر محصول سبدگردان الگوریتم، سرمایه‌گذاری کنید.

ریسک مناسب

پرتفوی صندوق شامل طیف وسیعی از نمادهای کم ریسک و پرریسک بوده و تلاش بر حفظ برآیند ریسک آنها برای سرمایه‌گذاران با ریسک مناسب می‌باشد.

سرمایه گذاری آسان

بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان سرمایه‌گذاری در محصولات سبدگردان الگوریتم برای همگان فراهم شده است.

روش‌های سرمایه‌گذاری از طریق الگوریتم

روش‌های سرمایه‌گذاری در الگوریتم

small
small

اگر نمی‌دانید کدام نوع سرمایه‌گذاری مناسب شماست، از ما کمک بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

" همپای هم رشد می‌کنیم "

تیم همراه شما در الگوریتم

" همپای هم رشد میکنیم "

تیم همراه شما در الگوریتم

آرش قلی زاده

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

آرش آقاقلیزاده دانش آموخته MBA است و سطح دو CFA را گذرانده است. وی در سمت مدیرعامل، هدایت شرکت را عهده دار است. تجارب حرفه‌ای و فعالیتهای علمی آرش آقاقلیزاده در حوزه سرمایه‌گذاری، در کنار ذهن فعال و پر انرژی وی، باعث تقویت روحیه خلاقیت و چابکی شرکت شده و در مسئولیت فعلی او بسیار اثر بخش است.

امیر وفائی

نائب رئیس هیئت مدیره

امیر وفائی دانشجوی دکتری مدیریت، به عنوان قائم مقام مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سبدگردان الگوریتم فعالیت می‌کند. تجربه فعالیت در شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری، تسلط قابل اتکایی به بازار سرمایه و شرکت‌های فعال در آن برای ایشان ایجاد نموده که در پیگیری راهبردهای سرمایه‌گذاری شرکت بسیار موثر است.

نجیبه خوشرو

مدیر گروه مشاور سرمایه‌گذاری

نجیبه خوشرو دانش آموخته رشته اقتصاد است و در سمت مدیر گروه مشاور سرمایه‌گذاری شرکت فعالیت می‌کند. تجارب مدیریتی و کارشناسی در حوزه‌های مختلف اقتصادی و سرمایه‌گذاری نجیبه خوشرو را به نیرویی ارزشمند در مجموعه تبدیل کرده است.

بهمن اسماعیلی

مدیر سرمایه‌گذاری

بهمن اسماعیلی، دانشجوی دکتری مالی، بعنوان مدیر سرمایه‌گذاری شرکت سبدگردان الگوریتم فعالیت می‌کند. تجربه‌ی فعالیت وی در شرکت و صندوق‌‌های سرمایه‌‌گذاری، درک مالی و همچنین تسلط بر بازار سرمایه، زمینه ساز خلق ارزش افزوده برای دارایی‌‌های صندوق مانا الگوریتم می‌باشد.

سوالات متداول

همین حالا از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

همراهان الگوریتم